מאמרים // ארונות אמבטיה מיוחדים
הדרך לעיצוב מרהיב לבית עוברת דרך ארונות האמבטיה. לרובנו קרה שהתארחנו בבית של חברים או משפחה וכשנכנסו לחדר האמבטיה הופתענו לגלות עיצוב מרהיב ומיוחד.
בבתים רבים משקיעים בעיצוב האמבטיה, ופתוחים יותר לחידושו, מאשר בחדרים אחרים בבית. לתכנן עיצוב מחדש לאמבטיה הוא קל יותר מעיצוב חדש לסלון או למטבח. החלל ברוב המקרים קטן יותר ומאפשר סיום עבודה מהיר יותר. אחד הרהיטים הבולטים בכל חדר אמבטיה הוא ארון האמבטיה. היום ניתן להתקין ארונות אמבטיה מיוחדים אשר הופכים את חדר האמבטיה ליוקרתי וייחודי.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית

את ארונות האמבטיה מתכנן ומרכיב נגר המתמחה בבניית ארונות לאמבטיה. ארונות אמבטיה מעוצבים באופן שיתאים להתקנה מעל הכיור או מתחת לכיור ובאיזורים החשובים לאחסנת כלי אמבטיה ומגבות עבור בני הבית. היום ניתן לבנות ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית ולעשות תכנון מקדים עם נגר ארונות לפני ההתקנה.

ארונות אמבטיה קטנים לדירות ובתי קרקע

למרבית הדירות ובתי הקרקע החדשים בישראל יש יותר מחדר שירותים ואמבטיה אחד. לחדרי האמבטיה והשירותים הקטנים בדירות ובתי קרקע יש צורך בבניית ארונות אמבטיה קטנים. בניית ארונות אמבטיה קטנים מתבצעת על-ידי נגריות לאחר מדידת הרוחב והאורך של הקירות בחלל חדר האמבטיה או השירותים. מכיוון שלחות ומים קיימים באמבטיה לאורך שעות היום, ישנה חשיבות רבה לאיכות חומרי הגלם בעת בנייה ותכנון ארונות לחדרי אמבטיה.

ארונות אמבטיה תלויים

אחד הטרנדים המיוחדים שסחפו מעצבי פנים בכל העולם בשנים האחרונות הוא ארונות אמבטיה תלויים. ארונות אמבטיה תלויים מורכבים מעל הכיור או מתחת לכיור האמבטיה והם אחד מסוגי ארונות אמבטיה מיוחדים הנמצאים במלונות יוקרתיים רבים בארץ ובעולם. אם אתם מעוניניים בהתקנת ארונות אמבטיה מיוחדים ולקבל עיצוב בהתאמה אישית, אתם מוזמנים לפנות למטבחי סי, המתמחים בבנייה, תכנון ועיצוב ארונות אמבטיה.

ארונות אמבטיה מיוחדים של מטבחי סי

ארונות אמבטיה מעוצבים ניתן לבחור באולם התצוגה של מטבחי סי ברחוב המרכבה 17 בתל אביב. מטבחי סי מצטיינים בהתאמה אישית של עיצוב ארונות אמבטיה לכל לקוח.
הלקוח של מטבחי סי בוחר את העיצוב המתאים לו ביותר ומטבחי סי מתאימים לו את חומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים היום לחדרי אמבטיה.