מאמרים //החלפת דלתות במטבח
החלפת דלתות במטבח הפך בשנים האחרונות לטרנד נחשק בקרב משפחות רבות בישראל, מדובר בשידרוג ניכר לכל מטבח על ידי החלפת דלתות במטבח בלבד. כיום, ניתן לשפץ ולשדרג את מראה המטבח ללא החלפה וקנייה של מטבח שלם, אלא באמצעות החלפת דלתות במטבח בלבד. שיפוץ מסוג זה חוסך אלפי שקלים, אך עדיין מעניק ריענון משמעותי למראה המטבח, ומראה חדש ומעוצב. רבים מעדיפים את השיטה של החלפת דלתות במטבח, מהסיבה כי בדרך כלל החומרים מהם עשוי המטבח איכותיים, ומחזיקים שנים רבות, והדלתות הן הראשונות להשיחק, בעיקר כשיש בבית ילדים, ושימוש רב ויומיומי במטבח. מטבחי סי מתמחים בעיצוב מטבחים, ובהחלפת דלתות במטבח, ומציעה מגוון רחב של דגמים ועיצובים, וייעוץ אישי לכל לקוח.

דלתות מטבח כפרי

המראה הכפרי של דלתות מטבח כפרי כבר מזמן לא שייך רק למי שגר בכפר או בישוב פסטורלי, גם בתים רבים הנמצאים בלב העיר הגדולה יכולים להשיג לעצמם את המראה הכפרי בחלל הבית, ובמטבח בפרט. העיצוב הכפרי מעניק לבית אווירה רגועה ונעימה, וניתן להרגיש בלב הטבע גם כשנמצאים בלב העיר. בהתאם לכך, בשנים האחרונות דלתות מטבח בעיצוב כפרי הפכו לפופולריות מאוד בקרב מטבחים רבים, ומשפחות רבות בוחרות בעיצוב הכפרי. כאשר רוצים להעניק מראה כפרי למטבח קיים, מספיק להחליף את דלתות המטבח בלבד, כך שיתאימו למראה המבוקש, והמראה הכללי של המטבח כולו יכול להשתדרג.

דלתות למטבחים

אחד מן הדברים המהותיים ביותר שמשפיעים על נראות ועיצוב המטבח הוא דלתות למטבחים ודלתות לארונות מטבח. כל שינוי או החלפת דלתות במטבח, יכול להעניק למטבח נראה חדש ומלא בסטייל, להפוך כל מטבח ישן ובלוי, למטבח חדש ובעל עיצוב מודרני וייחודי. החלפת דלתות המטבח הוא עניין פשוט יחסית שלוקח מינימום זמן, ובדרך כלל גם לא נדרש כסף רב כפי שנדרש משיפוץ כל המטבח. כאמור, מדובר בפתרון יעיל, פשוט, וחסכוני, ומתאים לכל מי שמבקש לרענן את מראה המטבח, ללא הוצאה כספית גדולה מידי.

דלתות לארונות מטבח

על מנת להגיע לתוצאה איכותית, מומלץ כי העבודה תתבצע על ידי אנשי מקצוע, אשר מתמחים בתחום עיצוב ושיפוץ מטבחים. שימוש בחומרי גלם איכותיים, עץ מלא אמיתי, חומרים עמידים לידיות המטבח ועוד, מהותי וחשוב, כך ששדרוג המטבח יוכל להחזיק לשנים רבות נוספות.