מאמרים // מטבחים בהתאמה אישית
המטבח הוא כבר מזמן לא רק מקום בו מבשלים, מדובר בחלל המרכזי, לב הבית. בתוך המטבח מצטברים רגעים של שמחה ואנטמיות בין משפחה וחברים, וחלק ניכר מהזמן בבית נמצאים במטבח. כיום, מטבחים בהתאמה אישית הינו פיתרון אידאלי לכל מי שמבקש לשדרג את המטבח הקיים, או לבנות מטבח חדש בעת מעבר לבית חדש. כאשר בוחרים במטבחים בהתאמה אישית, ניתן להתאים את עיצוב המטבח בדיוק לפי הצרכים והטעם האישי, כך שכל כניסה אל המטבח תבטיח אווירה נעימה וייחודית. מטבחי סי מתמחים בעיצוב מטבחים, מטבחים בהתאמה אישית, וחידוש מטבחים, כאשר כל תהליך מבוצע על ידי אנשי מקצוע אשר מתמחים בעיצוב מטבח בהתאמה אישית תוך התמקדות בפרטים הקטנים ביותר, על מנת להגיע לתוצאה – המטבח המושלם.

מטבח בהתאמה אישית

בחירה זו מאפשרת מענה לכל הצרכים והחלומות שלכם, בעזרת מטבח אשר מתאים בדיוק לגודל החלל, לצרכים ולחיי היום-יום בבית. מטבח מעוצב ומותאם אישית משפיע על האווירה באותו החלל, ובבית כולו. כאשר המטבח ישן, שחוק, ולא מתאים לצרכים יכול להיווצר מצב של אי נוחות, ופעמים רבות אף יכול לגרום לאי שימוש במטבח עצמו. כמו כן, קיימת השפעה לאופן בו המטבח מעוצב, חומרי הגלם מהם הוא עשוי, ורמת הגימור. מומלץ להיעזר באיש מקצוע, שיוכל להבטיח כי המטבח יצא בדיוק לפי התכנית, ועל הצד הטוב ביותר.

מטבחים בעיצוב מיוחד

כיום קיים מגוון רחב של מטבחים בעיצוב מיוחד, בצבעים, ובסגנונות שונים, החל מהעיצוב המודרני הנקי, ועד עיצוב כפרי, שמעניק אווירה של חמימות ורוגע. רבים אוהבים לשלב בין סגננות, או לשמור על קו נקי ואחיד, אך בדרך כלל הבחירה בעיצוב מיוחד, אישי, הוא ההעדפה של משפחות רבות ובתים רבים בישראל.

מטבחים מיוחדים

בניגוד לעבר, בו היה נפוץ לרכוש מטבח מוכן מתצוגה או מחברה, כיום מטבחים בהתאמה אישית הינו הדבר הנפוץ והמבוקש ביותר. מדובר בתהליך אישי, בו בוחרים בדיוק את סוג המטבח, העיצוב שלו, הגודל, ועוד, כל זאת בהתחשב בגודל, בצרכים, ובטעם האישי. מטבחי סי מתמחים בהתאמה מושלמת של מטבחים מעוצבים, ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר, בנוסף לכך ניתן ייעוץ מקצועי לכל לקוח, על מנת להשיג התאמה מושלמת, ואת מטבח החלומות.