מאמרים // מטבח קלאסי מודרני
האם ניתן לשלב סגנון קלאסי עם סגנון מודרני? במוזיקת הפופ ניתן לשמוע שילובים שונים של מוזיקה קלאסית עם מוזיקה מודרנית עכשווית. הדבר נכון גם לגבי עיצוב מטבחים. היום ניתן לתכנן מטבח קלאסי מודרני המשלב אלמנטים קלאסיים של מטבחים עם הנדסת אנוש מודרנית ועיצוב עכשווי. איך עושים את השילוב בעיצוב המטבח בין הקלאסי למודרני? את תפקיד עיצוב מטבח קלאסי מודרני מבצעים אנשי מקצוע המתמחים בתכנון ובניית מטבחים. בתכנון ובניית המטבח יש צורך בהכרת העיצובים הקלאסיים הקיימים והטכנולוגיות המאפשרות עיצוב הריהוט בצורה קלאסית כפי שנעשתה על יד נגרים בעבר בצורה ידנית.

מטבח שמנת מודרני

צבע השמנת נחשב לצבע רגוע, נקי הנותן תחושה נעימה. צבע השמנת הפך לנפוץ במטבחים מעוצבים מודרניים והוא משתלב יפה עם קירות בצבע לבן ומנורות המאירות באור לבן. מטבח שמנת מודרני מתאפיין במגירות הנסגרות באופן שקט ללא ידיות בולטות ומתאפיין לרוב בצבעי שיש כהים יותר מצבע השמנת.

מטבח פרובנס מודרני

בנוסף למטבח שמנת מודרני, ניתן למצוא מטבחים מודרניים בסגנון המטבחים הקלאסיים בחבל פרובנס המפורסם בצרפת. מטבח פרובנס מודרני מתאפיין במגירות עם פתיחה קלאסית בעזרת פירזול נחושת מעוצב ובשימוש מעץ מלא לארונות בסגנון כפרי קלאסי.

מטבח מודרני שמנת בעיצוב מותאם אישית

היום, כשאנו הולכים לבחור מטבח בצבע שמנת, ניתן לבחור בעיצוב לפי סגנון אישי. כאמור, מטבח מודרני שמנת מתאפיין בצבעים ועיצוב מסויים, אך למרות זאת יש חופש רב בבחירת העיצוב של מטבח מודרני שמנת וההתאמה שלו לסגנון והטעם האישי. אם אתם מחפשים נגרייה שתייעץ לכם בתכנון ובניית מטבח קלאסי מודרני, נגריית מטבחי סי היא הכתובת המושלמת עבורכם.

מטבח קלאסי מודרני של מטבחי סי

מטבחי סי היא אחת הנגריות הוותיקות בארץ ומספקת לאלפי לקוחות בישראל עיצובים שונים של מטבח קלאסי מודרני מהאיכות הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים להגיע לאולמות התצוגה המרשימים של מטבחי סי, הממוקמים ברחוב המרכבה 17 בעיר ת"א. בהגיעכם לאולמות התצוגה אתם יכולים לבקש ייעוץ לתכנון ועיצוב המטבח שלכם. צוות החנות ישב איתכם לגבי תכנון המטבח ולגבי תכנון התקציב המתאים לכם. תהיו סמוכים ובטוחים כי הבחירה בצוות מטבחי סי היא הבחירה הטובה ביותר והנכונה ביותר למטבח המעוצב שלכם.