מטבחי סי // עיצוב ארונות אמבטיה

לארונות אמבטיה יש תפקיד חשוב ומשמעותי הן בנראות והן בפונקציונאליות של חדרי האמבטיה.

כחלק מכך בחירת ארונות אמבטיה אמורה להתבסס על פרמטרים רבים ובין היתר:

חומרי הגלם

החומרים אמורים להתאפיין באיכות גבוהה ובעמידות מפני רטיבות ולחות. בין חומרי הגלם האופציונאליים ניתן לציין את העץ על סוגיו השונים, את המתכת ואת הפלסטיק, כאשר לכל חומר גלם יש את היתרונות והחסרונות שלו.

הדגמים

כל מי שתר אחר ארונות אמבטיה, עתיד לגלות מגוון רחב של דגמים ובין היתר: ארון אמבטיה עומד, ארון תלוי, ארון עם מראה ואפילו ארון עם כיור. היכרות עם כל האפשרויות המוצעות תאפשר לבצע בחירה מושכלת ונבונה.

גוון

הגוון אמור להשתלב בצורה הרמונית עם העיצוב של חדר האמבטיה והגוונים של האריחים והכלים הסניטריים וכמובן, גם להתאים לגודל של חדר האמבטיה (יש גוונים שנחשבים כמתאימים יותר לחללים קטנים).

מיקום

חשוב לקבל החלטה מושכלת לגבי מיקום ארון האמבטיה, בהתאם למיקום התשתיות, הצנרת והברזים – למיקום תהיה השפעה רבה על הדגם ועל העיצוב כולו.

גודל חדר האמבטיה

גודל הארון אמור להיות מותאם לגודל החלל ולטמון בחובו נוחות שימוש מקסימאלית.

תקציב

טווח המחירים של ארונות אמבטיה הינו רחב במיוחד, תכנון מקדים של התקציב, יאפשר לבצע בחירה מותאמת.

מגוון רחב של אפשרויות

ארונות אמבטיה מגיעים במגוון רחב של עיצובים, כאשר חלק מהעיצובים הינם יצירתיים ומיוחדים ויכולים לכלול שילוב של תאורה, שילוב של מספר חומרים ועוד מגוון אלמנטים מיוחדים.

גם מבחינת החומרים, האפשרויות הן רבות, כך שגם אם לדוגמא הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים לרכוש ארונות אמבטיה מעץ, אתם עתידים לגלות שישנם סוגי עץ רבים שיכולים להיות אופציונאליים למטרה כגון: עץ מלא, תלת שכבתי, סנדוויץ' ועוד.. וגם כשזה נוגע לציפויים האפשרויות הינן רבות ומגוונות.

קיימת אפשרות לבחור ארונות אמבטיה מתוך היצע קיים וכמובן, ניתן להזמין ארונות אמבטיה בעיצוב אישי – כך שאם לכם דרישות מיוחדות או רעיונות מקוריים לגבי עיצוב של ארונות אמבטיה, תוכלו לקבל מענה מלא על כל אותן הדרישות.

ארונות אמבטיה בהתאמה אישית

אם גם אתם תרים אחר ארונות אמבטיה ומעוניינים ליהנות ממענה על מלוא הדרישות והצרכים שלכם, אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
"מטבחי סי" מציעים לכם ארונות אמבטיה בעיצוב אישי, תוך הקפדה על עבודה עם חומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר האפשריים. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותים, לשמוע את כל הרעיונות והדרישות שלכם בנושא וליישם אותם בצורה מקצועית ובלתי מתפשרת.