מאמרים //עיצוב מטבחים גדולים
אחד הדברים היפים בעיצוב מטבחים הוא היכולת של מעצב המטבח להתאים את העיצוב לגודל החדר. עיצוב מטבחים גדולים דורש טכניקה שונה ממטבחים בגודל סטנדרטי. בעיצוב מטבחים גדולים שמים דגש על גודל המכשירים החשמליים שברוב המקרים גדולים יותר ממכשירי החשמל הנמצאים במטבח רגיל. בנוסף, קולט האדים צריך להיות מותאם לחלל הגדול הסופג ריחות ועשן בזמן הבישול במטבח מסוג זה.

עיצוב מטבחים בחולון

עיצוב המטבח והבית הגיע גם לחולון. עם ההשקעה המאסיבית בשירותים לתושב, נוספו לחולון מאות משפחות צעירות עם ילדים המעוניינות לבנות את חייהם בעיר. מרכז עזריאלי הענק שנבנה בחולון מספק מקומות עבודה לאלפי אנשים אשר חלקם עשו את המעבר לחולון בכדי להינות מהגעה מהירה לעבודה. המעבר הגדול של משפחות לחולון העלה את הביקוש לעיצוב מטבחים לדירות אשר עוברות חידוש. ניתן לראות שעיצוב מטבחים בחולון הוא טרנד שלא יחלוף בשנים הקרובות, וההשקעה של משפחות בעיצוב המטבח שלהן בולט היום יותר מתמיד.

עיצוב מטבחים במרכז בהתאמה אישית

עיצוב המטבח נעשה על-ידי מעצבים המנוסים בעבודת נגרות למטבחים. עיצוב המטבחים נעשה כיום בהתאמה אישית לבעלי הבית וניתן למצוא אנשי מקצוע מצויינים לעיצוב מטבחים במרכז הארץ.

עיצוב מטבחים יוקרתיים

כאמור, אנשי המקצוע האמונים על בנייה ותכנון המטבח הם נגרים המתמחים בחומרי הגלם למטבח. אחד מחומרי הגלם הוא עץ לסוגיו השונים. נוסף לעץ ניתן למצוא חומרי צבע רבים המשמשים לציפוי ושימור העץ לשנים ארוכות. למטבח יוקרתי נבחרים חומרי הגלם הטובים ביותר בכדי לשמר את צבע המטבח ואת מבנה המטבח החדש לטווח הארוך. לכן, עיצוב מטבחים יוקרתיים נתון לתקציב אחר מעיצוב מטבח סטנדרטי. אנשי המקצוע המתכננים את עיצוב המטבח עושים תכנון מקדים ועוברים על כל האופציות האפשריות לבניית תקציב מתאים באופן אישי לכל לקוח. אם הגעתם להחלטה לעצב את המטבח שלכם, כדאי לכם להתייעץ עם הטובים ביותר – מטבחי סי.

עיצוב מטבחים גדולים על-ידי צוות מטבחי סי

מטבחי סי מתכננים ומעצבים במקצועיות וביסודיות מטבחים גדולים כבר מעל 4 עשורים. מטבחי סי אחראים על עיצוב מטבחים גדולים לחברות ואנשים פרטיים בעיר חולון ובמרכז הארץ. קבעו פגישה עם צוות מטבחי סי לעיצוב המטבח היוקרתי שלכם.