מאמרים // עיצוב מטבחים כפריים
יך נהפוך את המטבח שלנו למושלם? הטרנד החדש בעולם המטבחים הוא עיצוב המטבח בסגנון כפרי. מטבח כפרי בנוי בסגנון המטבחים הקלאסיים של החוות החקלאיות ומשלב דוגמאות ועיצובים של מטבחים קלאסיים עם שימוש בפירזול מתקדם והנדסת אנוש יעילה ונוחה. עיצוב מטבחים כפריים נעשה בהתאמה לגודל המטבח ולחללים המיועדים למקרר, תנור ולשאר מוצרי החשמל והריהוט למטבח.

מטבח כפרי מודרני שמנת

אחד מסוגי עיצוב מטבחים כפריים הוא מטבח כפרי מודרני שמנת. מטבח כפרי מודרני שמנת מאופיין בצבעים עדינים ובהירים של הארונות ובפירזול קלאסי בצבעים כהים ונקיים. עיצוב מטבחים כפריים בצבעי שמנת מקנה למטבחים מראה מרהיב ונקי שיגרום לכל אורח להרעיף מחמאות לעיצוב ולבעלי הבית.

מטבח כפרי מודרני לבן

ניתן לראות היום מטבחים בבתים רבים מעוצבים בצבעים לבנים ונקיים. מטבח לבן מתחבר לצבעי הקירות ומוסיף למראה הנקי גם תחושה של חלל גדול יותר ורחב. מטבח כפרי מודרני לבן הפך לנפוץ ופופולרי מאוד גם בדירות קטנות בהם המטבח והסלון מחוברים לחדר אחד גדול.

מטבח כפרי יוקרתי לדירות

אם בעבר מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי היו בולטים בעיקר בבתי קרקע, היום אפשר לראות מטבחים כפריים רבים מעוצבים בדירות. הדרישה למטבחים יוקרתיים לדירות עלתה עם השנים וגם המטבח הכפרי הפך לטרנד בקרב בעלי הדירות. ההתאמה המדוייקת של מטבח כפרי יוקרתי לגודל הדירה הוא חשוב ומאפשר למעצב לנצל את שטח המטבח בצורה אופטימלית. אם אתם מחפשים עיצוב מטבחים כפריים יוקרתיים לדירה או לבית שלכם, מומלץ לכם לפנות למטבחי סי המתמחים בעיצוב מטבחים כפריים.

עיצוב מטבחים כפריים של מטבחי סי

מטבחי סי קיימים מעל 40 שנה ומספקים לאלפי לקוחות עיצובים שונים של מטבחים כפריים לפי התאמה אישית. עם צוות מטבחי סי אתם יכולים להיות בטוחים שהמטבח שלכם לא יראה בדיוק כמו מטבח אחר אלא תיהיה לכם השפעה מירבית בכל הנוגע לעיצוב, לצבע, לסוגי הארונות ולדוגמאות וצבעי הפירזול. האפשרויות היום לעיצוב מטבח הן אינסופיות, ועם הסגנון המועדף עליכם, יחד עם ייעוץ מקצועי של מטבחי סי, תוכלו לקבל את המטבח שחלמתם עליו. אם אתם מעוניינים במטבח כפרי יוקרתי, פנו עכשיו לצוות מטבחי סי לבחירת העיצוב הכפרי המתאים ביותר עבורכם.