מאמרים // עיצוב שולחן משרדי
חברות רבות מעוניינות להיות ייחודיות במוצרים שהן מפתחות, אך גם שואפות לייחודיות במראה ובחזות המשרד. מראה המשרד חשוב להרגשה האישית של העובדים המגיעים ליום העבודה במשרד ומקנה רושם ראשוני לאורחים וללקוחות המגיעים לפגישות. היום ניתן לבחור עיצוב למשרד בהתאמה אישית ולדאוג למראה מרשים ויפה למשרד כולו. לשולחנות במשרד יש השפעה רבה על העיצוב הכללי למשרד, וניתן היום לבחור עיצוב שולחן משרדי לפי בחירה אישית של בעלי החברה או של אחד מבעלי תפקידי המפתח בחברה.

ריהוט בהזמנה אישית

ריהוט בהזמנה אישית הפך לפופולרי בשנים האחרונות ואנשים רבים מעוניינים להציב בבית או במשרד ריהוט הנבנה בהתאם לטעם ולסגנון שלהם. כמו בחירת צבע ועיצוב של בגד אופנתי מסויים, גם בהזמנה של ריהוט יש מקום לכל אחד המעוניין בעיצוב בסגנון הייחודי לו. ריהוט בהזמנה אישית מתאים מאוד לחדרי ישיבות שהשימוש בהם הוא יום יומי.

ריהוט בהתאמה אישית למשרד

כאמור, מנהלי חברות ואנשי מפתח בחברה יכולים להחליט על העיצוב המתאים ביותר למשרד. ריהוט בהתאמה אישית מאפשר לחברה להתאים את הריהוט החדש לעיצוב הקיים או לבחור עיצוב חדש וייחודי המבליט את הריהוט מכל שאר הרהיטים הקיימים במשרד.

עיצוב שולחן בהתאמה אישית לפי גודל החדר

בעת בחירת עיצוב שולחן משרדי, אפשר לבחור את גודל השולחן בהתאם לגודל חלל החדר. נגרייה מקצועית בונה את השולחן לפי תכנון מוקדם מראש ומתכננת עיצוב שולחן בהתאמה אישית יחד עם בעלי החברה או האנשים הבכירים בחברה. אם אתם מחפשים עיצוב שולחן משרדי על-ידי נגרייה מקצועית, מומלץ לכם לבחור בצוות מטבחי סי לעשות את העבודה עבורכם.

עיצוב שולחן משרדי על-ידי נגריית מטבחי סי

נגריית מטבחי סי מספקת ללקוחותיה ברחבי הארץ שירות אישי לעיצוב הרהיטים במשרד. חברות ועסקים או אנשים פרטיים המעוניינים בשולחן מעוצב למשרד, יכולים לפנות למטבחי סי ולבחור את הדוגמא המתאימה ביותר לעיצוב שולחן משרדי. שלושת אולמות התצוגה של מטבחי סי נמצאים ברחוב המרכבה 17 בתל אביב וניתן לבחור שולחנות משרדיים מעוצבים מהתצוגה או להזמין עיצוב שולחן בהתאמה אישית. ברגע שבחרתם בצוות המנצח של מטבחי סי, תיהיו בטוחים שתקבלו את העיצוב הכי איכותי ומרשים לשולחן המשרדי שלכם.