מאמרים // תכנון ועיצוב מטבח
אחד הדברים הכי מהנים במעבר לבית חדש הוא בחירת העיצוב לבית. הבחירה בעיצובים השונים צריכה להיות מתואמת בין בני הזוג בכדי להביא לידי ביטוי את הסגנון והטעם של שניהם. בעת תכנון ועיצוב מטבח חדש לבית, יש צורך לעשות את הבחירות באופן מודע ומחושב, מפני שחלקן ישפיע גם על הצבת מכשירי החשמל במטבח לאחר סיום העבודה של הנגר. במידה וקיימים כל מכשירי החשמל למטבח, בתכנון ועיצוב מטבח יהיה משקל רב לבחירת צבעים תואמים למכשירי החשמל.

תכנון ועיצוב מטבחים לחברות ואנשים פרטיים

חברות רבות מחזיקות מטבח משלהן המספק שירות יום יומי לעובדים. בתכנון ועיצוב מטבחים לחברות יש דגש על ניצול השטח שיועד למטבח באופן המקסימלי ביותר. בעת תכנון מטבחים לבתים יש דגש גדול יותר על בחירת העיצוב המתאים גם לשאר הצבעים והרהיטים בבית.

תכנון למטבח לפי תקציב אישי

חלק משלבי תכנון למטבח מיועדים לתכנון התקציב האישי המתאים לפרוייקט. אנשי הצוות של הנגרייה יושבים עם בעלי הדירה או הבית ומתכננים את התקציב לפי העיצוב הנבחר. תכנון התקציב נעשה באופן אישי בהתאם לצרכים ולדרישות בעלי הבית. יש חשיבות רבה להתאמה המדוייקת לתקציב האישי.

תכנון מטבח קטן לדירות

בתכנון מטבח קטן יש צורך בהתאמה לצרכים של בעלי הבית ובשימוש המתוכנן למטבח. מיקום המקרר, התנור, הטוסטר והמיקרוגל צריך להיות מדוייק וברור כבר בשלב התכנון של המטבח. בתכנון מטבח קטן ניצול חלל החדר הוא מקסימלי ויש דגש רב על פונקציונליות בעת בחירת העיצוב. אם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי לגבי תכנון ועיצוב מטבח, הדבר הכי נכון בשבילכם הוא לפנות לצוות מטבחי סי.

תכנון ועיצוב מטבח על-ידי צוות מטבחי סי

מטבחי סי קיימים מעל 4 עשורים ומצטיינים בתכנון מטבחים לעסקים ולאנשים פרטיים. התכנון נעשה לפי התאמה אישית של הלקוח ולקיחה בחשבון של חלל החדר והתקציב המיועד לעיצוב המטבח. הצוות המיומן של מטבחי סי מבצע את תכנון ועיצוב המטבח לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשתמש בחומרי גלם איכותיים היכולים לעמוד בחום, לחות ורטיבות האופייניים לכל מטבח. בכדי להגיע למטבח עליו חלמתם, תנו לצוות המקצועי והמיומן של מטבחי סי לעשות תכנון ועיצוב מטבח יחד איתכם ועבורכם.